MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

Wiedza w pigułce

Wideo, które uczy

WIEDZA W PIGUŁCE SUKCES TO JA

Zdobądź wiedzę w kilka minut!

Masz problem ze znalezieniem czasu dla siebie, ale chciałabyś zadbać o rozwój swojej kariery? Znalazłyśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie – wiedza w pigułce. To krótkie wideo pigułki nagrane przez najlepszych ekspertów Sukces TO JA! Dzięki nim możesz w ciągu paru minut zdobyć wiedzę, która wesprze Twój rozwój osobisty.

ABY UPROŚCIĆ SOBIE ŻYCIE

Dlaczego nie potrafimy odmawiać?

Dostałaś ciekawą propozycję, ale twój terminarz jest już pełen. Chciałabyś odmówić, ale nie wiesz jak to zrobić. Bo może ktoś się zrazi. Może pomyśli, że ci nie zależy. I w końcu zamiast „nie”, mówisz „tak” i kończysz zestresowana. Dlaczego tak trudno nam odmawiać? Dlaczego, kiedy już odmawiamy, przepraszamy, tłumaczymy się. Dlaczego stanowczość zamieniamy na uległość? O tym wszystkim w swoim wideo wykładzie opowiada Olga Kozierowska. Zobacz, co warto wiedzieć o asertywności, aby budować lepsze relacje.

Jak zarządzać czasem, by starczało go na wszystko?

W ciągłym pędzie, w ciągłym niedoczasie – łapiemy każdą wolną chwilę, żeby nadrobić zaległości. A może przyczyną nie jest wcale nadmiar obowiązków, ale nie do końca udane zarządzanie sobą w czasie? Sprawdź sama. Dowiedz się, jakie są metody i narzędzia zarządzania sobą w czasie. Jakich błędów nie należy popełniać, a na co zwrócić szczególną uwagę. Sprawdź, w którym momentach ucieka Ci czas!

Jak wyznaczać swoje priorytety?

Masz problem z odróżnieniem celów ważnych od tych mniej ważnych? Codziennie masz ogromną listę zadań, których nie jesteś w stanie odhaczyć? Dowiedz się, jak w praktyce wszystko rozplanować, jak cele ogólne zamienić na szczegółowe i jak przestać odkładać rzeczy na później.

ZOSTAŃ MISTRZEM SOCIAL MEDIÓW

5 kroków do stworzenia profesjonalnego konta firmowego na Instagramie

Instagram to nie tylko zdjęcia z wakacji! Zobacz jak możesz go wykorzystać, by promować swoją firmę.

3 elementy sukcesu w mediach społecznościowych, które powinnaś stosować w praktyce

Jak zbudować wizerunek marki i relacje z klienta w social media? Obejrzyj wideo i wyrusz na podbój mediów społecznościowych.

ZNAJDŹ LEPSZĄ PRACĘ

Nie szukaj pracy. Szukaj płatnego zajęcia

Nie szukaj pracy na siłę. Podejdź do tego z głową i znajdź pracę, która będzie Cię satysfakcjonowała. Jak tego dokonać? Praktyczne wskazówki i porady daje Olga Kozierowska.