MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

Webinary

NAJBLIŻSZE WEBINARY

28.10. | 18:30
Asertywność daje siłę!

Webinar poprowadzi Kasia Malinowska – Ambasadorka programu Sukces TO JA, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowany coach. Ekspertka w zakresie budowania pewności siebie. Laureatka konkursu Polskie Lwice Biznesu 2016. Twórczyni cyklu warsztatów rozwojowych „Kobiety! Czas na kawę”. Prowadzi szkolenia oraz sesje coachingowe.

 

23.11. | 18:30
Od specjalisty do menedżera. Gdzie i jak zdobyć kompetencje do zarządzania zespołem?

Webinar poprowadzi Łukasz Marciniak, który przeszedł długą drogę od specjalisty do menedżera w Grupie Pracuj, czyli w miejscu, w którym tematyka pracy, nauki zawodu, awansu, zarządzania i rekrutacji jest chlebem powszednim. Łukasz jest teraz Dyrektorem Sprzedaży w eRecruiter w Grupie Pracuj, ekspertem rynku pracy specjalistów i posiada ponad 10-letnie doświadczenie w budowaniu strategii sprzedaży oraz zarządzaniu na rynku online recruitment.

 

25.11. | 19:00
Praca czy pasja?

Webinar poprowadzi Izabela Wołyniec-Sobczak – Ambasadorka programu Sukces TO JA, coach i doradca kariery, rekruter oraz headhunter, ekspertka personal brandingu i trenerka umiejętności miękkich. Autorka książki „Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę Twoich marzeń”.

Webinary - Banner