MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

Webinary

NAJBLIŻSZE WEBINARY

02.12. | 18:30
Jak reagować na mobbing w miejscu pracy? Poznaj swoje prawa i nie bądź obojętna

Webinar poprowadzi Monika Wieczorek – radca prawna, która na co dzień prowadzi Kancelarię Radcowską Wieczorek, gdzie przygotowuje mechanizmy zgłaszania nieprawidłowości, polityki przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji oraz kodeksy etyczne. Doradza zarządom, działom HR i compliance w zakresie budowania skutecznych mechanizmów zgłaszania nieprawidłowości, przeciwdziałania zachowaniom niepożądanym, mobbingowi i dyskryminacji, zarządzania różnorodnością oraz ochrony prywatności i innych dóbr osobistych w zatrudnieniu. Pełni funkcję whistleblowing officer. Jest członkiem wewnętrznych komisji wyjaśniających w polskich i globalnych organizacjach. Jest autorką licznych publikacji dotyczących prawa pracy, compliance i ochrony danych osobowych.

 

07.12. | 18:30
Jak uniknąć wypalenia zawodowego?

Webinar poprowadzi Patrycja Sawicka-Sikora – psycholożka biznesu, trenerka i facylitatorka. Specjalizuje się w pracy w obszarze wypalenia zawodowego i job craftingu. Pracuje zarówno z dużymi, jak i małymi firmami, organizacjami oraz klientami indywidualnymi, opierając się na wynikach najnowszych badań naukowych z wykorzystaniem narzędzi coachingowych i własną metodologię. Wykłada na uczelniach w całej Polsce m.in. Uniwersytecie SWPS w Warszawie i Collegium Da Vinci w Poznaniu. Jest certyfikowanym coachem ESFCC i ekspertem narzędzi DISC D3, MTQ 48 oraz metody Points of You.

 

09.12. | 18:30
Nie pozostawaj offline. Płatności zdalne i mobilne to konieczność, wygoda czy bezpieczeństwo?

Webinar poprowadzą Monika Auguścik oraz Izabela Błachnio-Wojnowska, ekspertki z Banku BNP Paribas.

 

14.12. | 18:30
Jak skończyć z umniejszaniem sobie?

Webinar poprowadzi Dagmara Seliga, psycholożka i coach z 15 letnim doświadczeniem w międzynarodowym środowisku biznesowym. Pasjonatka wzmacniania kobiet i pracy nad syndromem oszusta. Wierzy w holistyczne podejście w pomaganiu klientkom, do czego wykorzystuje wiedzę z zakresu psychosomatyki. Autorka programu „Jak przejść przez zmianę” w aplikacji MyOla. Poszukuje inspiracji w duchowości i sztuce.

Webinary - Banner