MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

Webinary

NAJBLIŻSZE WEBINARY

10.08 | 18:30
Utrata pracy. Jak odzyskać pewność siebie i otworzyć się na zmianę?

Ekspertka:
Joanna Rek-Faber – Ambasadorka programu Sukces TO JA, coach, trenerka, mentorka i przedsiębiorczyni. Certyfikowany trener metody Points of You®. Współprowadząca podcast „Sukces Talks”. Blogerka i autorka e-booków: „Kropka mocy” i „Zadbaj o siebie jak o najlepszą przyjaciółkę”.

 

17.08 | 18:30
8 błędów, które blokują rozwój kariery

Ekspertka:
Malwina Faliszewska – Trenerka, mentorka i ICF coach oraz certyfikowana Gallup Strength coach. Autorka książki „Sięgaj po więcej”, mówczyni TEDxWarsawWomen, autorka kursu pewności siebie online „Sięgaj po więcej z Forbes Women” oraz „Zbuduj swoją pewność siebie i sięgaj po więcej”. Ekspertka z obszaru Diversity & Inclusion i Learning & Development.

 

24.08 | 18:30
Nie obawiaj się. Jak wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim?

Ekspertka:
Olga Kozierowska – Dziennikarka biznesowa, działaczka społeczna, mówczyni, pisarka i mentorka. Prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Od 12 lat wspiera rozwój zawodowy i osobisty kobiet w Polsce. Multibaba, ekspertka od życiowych zmian i przebranżowienia. Autorka podcastów „Update” oraz „Sukces Pisany Szminką”. Prowadzi program DNA SuXesu na kanale Youtube. Prywatnie mama trójki dzieci.

 

09.09 | 19:00
Jak dobrze zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej?

Ekspertka:
Izabela Wołyniec-Sobczak – Ambasadorka programu Sukces TO JA, coach i doradca kariery, rekruter oraz headhunter, ekspertka personal brandingu i trenerka umiejętności miękkich. Autorka książki „Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę Twoich marzeń”.

Webinary - Banner
sukces to ja