MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

O Nas

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce.

 

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką
Naszą misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Założycielkami fundacji są Olga Kozierowska i Olga Legosz.
Zapraszamy na www.sukcespisanyszminka.pl

 

Fundacja prowadzi największy ogólnopolski program wzmacniania aktywności zawodowej kobiet Sukces TO JA, który oparty jest na dwóch kluczowych obszarach: poszerzaniu kompetencji i wiedzy oraz umożliwieniu wymiany doświadczeń i znalezienia inspiracji. Program dedykowany jest kobietom chcącym powrócić na rynek pracy, znaleźć lepszą pracę oraz tym, które chcą zdobyć wiedzę oraz kompetencje niezbędne do tego, by założyć i prowadzić działalność gospodarczą bądź start-up. Udział w programie jest bezpłatny. Program wspierany jest przez Fundację Coca-Cola w Atlancie.

W Sukces TO JA zaangażowało się ponad 80 ekspertów. Miesięcznie z naszych narzędzi online korzysta 46 500 kobiet, a samą platformę platformę sukcestoja.pl odwiedza 10 000 UU. Sieć lokalnych Ambasadorek programu Sukces TO JA obecnie rozwija się w 30 miastach w całej Polsce. W spotkaniach lokalnych grup rozwoju co miesiąc bierze udział 1000 kobiet.

 

Fundacja organizuje także Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Konkurs ten od 10 lat nagradza sukcesy kobiet w biznesie, nauce i kulturze i nagłaśnia je na skalę ogólnopolską. Przed uczestniczkami otwiera możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Jako pierwszy konkurs tego typu, nagradza także mężczyzn wspierających kobiety i politykę różnorodności. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym Polski.

Nagrody przyznawane są w 10 kategoriach: Biznes Roku, Start-up Roku, Pomysł na Start/Biznes lokalny, Liderka w Nowych Technologiach, Działalność Społeczna, Female Champion of Change, Male Champion of Change, Nauka i Biznes, Kobieta Sztuki oraz Grand Prix: Inspiratorka Roku.

X, jubileuszowa edycja wystartowała 20 września 2018 r. Zakończy się 2 marca 2019 r.

Więcej informacji na: www.bizneswomanroku.pl

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie Sukces TO JA albo działalności naszej fundacji?

Napisz do nas na adres:
konferencje@sukcespisanyszminka.pl

Pracujemy w dni robocze od 9:00 do 17:00 🙂

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych
iod@sukcespisanyszminka.pl

Cześć, miło Cię widzieć!
jak pewnie wiesz, od 25 maja 2018 r. obowiązuje ogólne rozporządzenie o ochronie
danych – RODO. W związku z tym chcemy przekazać Ci kilka informacji o tym, w jaki
sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i w jaki sposób je chronimy.
Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszym Regulaminie wraz z Polityką
Prywatności
oraz w Regulaminie Sklepu. Kliknij w linki, aby dowiedzieć się teraz.

Aby kontynuować przeglądanie strony naciśnij przycisk X.

X