MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

O Nas

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce.

 

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką
Naszą misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Założycielkami fundacji są Olga Kozierowska i Olga Legosz.

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką prowadzi największy program aktywizacji zawodowej kobiet w Polsce „Sukces TO JA”. Program wspierany jest przez Fundację Coca-Cola w Atlancie. Od października 2016 roku w program „Sukces TO JA” zaangażowało się ponad 40 ekspertów. Przeszkolono bezpośrednio oraz online ponad 21 000 kobiet. Miesięcznie platformę www.sukcestoja.pl odwiedza 10 000 UU. Sieć lokalnych Ambasadorek programu “Sukces TO JA” obecnie rozwija się w 30 miastach w całej Polsce, a w spotkaniach lokalnych grup rozwoju wzięło udział ponad 2300 kobiet.

Zapraszamy na www.sukcespisanyszminka.pl

 

Fundacja organizuje także konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. To pierwszy ogólnopolski i jedyny stricte biznesowy konkurs dla przedsiębiorczych kobiet, w którym od dziewięciu lat honorowane i doceniane są kobiety realizujące ambitne projekty zawodowe. Wyróżnienie, poza prestiżem i satysfakcją, jest także okazją do nagłośnienia ich sukcesów. Kobiety coraz odważniej zdobywają różne obszary świata biznesu. Rozwijają firmy na skalę międzynarodową, sięgają po najwyższe stanowiska w korporacjach, angażują się w prospołeczne inicjatywy. W dalszym ciągu jednak, nie są widoczne w mediach. Inicjatywa Bizneswoman Roku powstała, by to zmienić.

Nagrody przyznawane są w dziesięciu kategoriach: Liderka w Korporacji, Biznes Roku, Start-up Roku, Kobieta w Nowych Technologiach, Pomysł na Start, Inspiratorka Roku, Male Champion of Change, Female Champion of Change, Nauka i Biznes, Kobieta Sztuki.

Przewodniczącą Jury konkursu Bizneswoman Roku jest dr Irena Eris. W Jury i Lożach Ekspertów konkursu zasiada także wiele innych przedstawicieli świata biznesu, m.in. dr Ewa Łabno-Falęcka, Jarosław Kuźniar, dr Ewa Rumińska-Zimny, Grażyna Piotrowska-Oliwa, Marek Borzestowski, Iwona Georgijew, Dominika Betmann, Artur Kurasiński, Kinga Stanisławska

Więcej informacji na: www.bizneswomanroku.pl

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie Sukces TO JA albo działalności naszej fundacji?

Napisz do nas na adres:
konferencje@sukcespisanyszminka.pl

lub zadzwoń na numer:
+48 501-164-241

Pracujemy w dni robocze od 9:00 do 17:00 🙂

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych
iod@sukcespisanyszminka.pl

top

Cześć, miło Cię widzieć!
jak pewnie wiesz, od 25 maja 2018 r. obowiązuje ogólne rozporządzenie o ochronie
danych – RODO. W związku z tym chcemy przekazać Ci kilka informacji o tym, w jaki
sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i w jaki sposób je chronimy.
Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszym Regulaminie wraz z Polityką
Prywatności
oraz w Regulaminie Sklepu. Kliknij w linki, aby dowiedzieć się teraz.


Aby kontynuować przeglądanie strony naciśnij przycisk X.
X