MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

Lokalne grupy rozwoju

Lokalne grupy rozwoju Sukces TO JA

POZNAJ LOKALNE GRUPY ROZWOJU SUKCES TO JA

Przyjdź na spotkanie lokalnej grupy rozwoju

Lokalne ambasadorki programu „Sukces TO JA”

MalgosiaAszyk

STAROGARD GDAŃSKI

Małgorzata Aszyk

m.aszyk@sukcestoja.pl

606-413-774

Paulina Borsuk

ZIELONA GÓRA

Paulina Borsuk

p.borsuk@sukcestoja.pl

501-252-020

Ania Flis (2)

TRÓJMIASTO

Anna Flis

a.flis@sukcestoja.pl

691-350-014

Martyna Guba

ŁOMIANKI/WARSZAWA

Martyna Guba

m.guba@sukcestoja.pl

733-16-16-16

DominikaJarosz

KRAKÓW

Dominika Jarosz

d.jarosz@sukcestoja.pl

508-583-300

Alina Kazmierczak

WRONKI/POZNAŃ

Alina Kaźmierczak

a.kazmierczak@sukcestoja.pl

502-492-514

AgnieszkaKról

TARNÓW

Agnieszka Król

a.krol@sukcestoja.pl

606-122-665

Joanna Króliczek

GLIWICE

Joanna Króliczek

j.kroliczek@sukcestoja.pl

661-926-528

Małgorzata Kwiatkowska

OPOLE

Małgorzata Kwiatkowska

m.kwiatkowska@sukcestoja.pl

503-008-996

AgataMakarewicz

SZCZECIN

Agata Makarewicz

a.makarewicz@sukcestoja.pl

601-574-323

KatarzynaMalinowska

ŁÓDŹ

Kasia Malinowska

k.malinowska@sukcestoja.pl

600-331-458

KatarzynaPatkowska

WROCŁAW

Katarzyna Patkowska

k.patkowska@sukcestoja.pl

783-256-506

JoannaFaber

ŁÓDŹ

Joanna Rek-Faber

j.faber@sukcestoja.pl

606-906-052

Monika Różycka

SZCZECIN

Monika Różycka

m.rozycka@sukcestoja.pl

510-144-515

Katarzyna Ryfka-Cygan

KATOWICE

Katarzyna Ryfka-Cygan

k.ryfka.cygan@sukcestoja.pl

601-611-296

Jowita Spychalska

SŁUPSK

Jowita Spychalska

j.spychalska@sukcestoja.pl

669-505-847

Anna Stanclik2

WROCŁAW

Anna Stanclik

a.stanclik@sukcestoja.pl

509-107-125

Izabela Wołyniec-Sobczak

POZNAŃ

Izabela Wołyniec-Sobczak

i.wolyniec-sobczak@sukcestoja.pl

795-621-783

Marta Zbońkowska

ŁÓDŹ

Marta Zbońkowska

m.zbonkowska@sukcestoja.pl

667-195-155