MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

Lokalne grupy rozwoju

Lokalne grupy rozwoju Sukces TO JA

POZNAJ LOKALNE GRUPY ROZWOJU SUKCES TO JA

Zobacz, w jakich miastach działają lokalne grupy rozwoju.

Przyjdź na spotkanie lokalnej grupy rozwoju

Lokalne ambasadorki programu „Sukces TO JA”

Małgorzata Aszyk

STAROGARD GDAŃSKI

Małgorzata Aszyk

m.aszyk@sukcestoja.pl

606-413-774

Paulina Borsuk

ZIELONA GÓRA

Paulina Borsuk

p.borsuk@sukcestoja.pl

501-252-020

Beata Burkat

SIERADZ

Beata Burkat

b.burkat@sukcestoja.pl

606-763-702

Ania Flis (2)

TRÓJMIASTO

Anna Flis

a.flis@sukcestoja.pl

691-350-014

Martyna Guba

ŁOMIANKI/WARSZAWA

Martyna Guba

m.guba@sukcestoja.pl

733-16-16-16

Dominika Jarosz

KRAKÓW

Dominika Jarosz

d.jarosz@sukcestoja.pl

508-583-300

Anna Jóźwik

OLSZTYN

Anna Jóźwik

a.jozwik@sukcestoja.pl

508-019-190

Alina Kaźmierczak

WRONKI/POZNAŃ

Alina Kaźmierczak

a.kazmierczak@sukcestoja.pl

502-492-514

Agnieszka Król

TARNÓW

Agnieszka Król

a.krol@sukcestoja.pl

606-122-665

Joanna Króliczek

GLIWICE

Joanna Króliczek

j.kroliczek@sukcestoja.pl

661-926-528

Małgorzata Kwiatkowska

OPOLE

Małgorzata Kwiatkowska

m.kwiatkowska@sukcestoja.pl

503-008-996

Agata Makarewicz

SZCZECIN

Agata Makarewicz

a.makarewicz@sukcestoja.pl

601-574-323

Katarzyna Malinowska

ŁÓDŹ

Kasia Malinowska

k.malinowska@sukcestoja.pl

600-331-458

Aneta Łukaszewicz

BIAŁYSTOK

Aneta Łukaszewicz

a.lukaszewicz@sukcestoja.pl

661-380-307

Sandra Panuś

PŁOCK

Sandra Panuś

s.panus@sukcestoja.pl

503-658-013

Katarzyna Patkowska

WROCŁAW

Katarzyna Patkowska

k.patkowska@sukcestoja.pl

783-256-506

Joanna Faber

ŁÓDŹ

Joanna Rek-Faber

j.faber@sukcestoja.pl

606-906-052

Monika Różycka

SZCZECIN

Monika Różycka

m.rozycka@sukcestoja.pl

510-144-515

Katarzyna Ryfka-Cygan

KATOWICE

Katarzyna Ryfka-Cygan

k.ryfka.cygan@sukcestoja.pl

601-611-296

Sylwia Sierocińska

LUBLIN

Sylwia Sierocińska

s.sierocinska@sukcestoja.pl

730-301-520

Jowita Spychalska

SŁUPSK

Jowita Spychalska

j.spychalska@sukcestoja.pl

669-505-847

Anna Stanclik

WROCŁAW

Anna Stanclik

a.stanclik@sukcestoja.pl

509-107-125

Danuta Sowińska

BYDGOSZCZ

Danuta Sowińska

d.sowinska@sukcestoja.pl

501-500-614

Mariola Szustak

ZDUŃSKA WOLA

Mariola Szustak

m.szustak@sukcestoja.pl

601-276-633

Izabela Wołyniec-Sobczak

POZNAŃ

Izabela Wołyniec-Sobczak

i.wolyniec-sobczak@sukcestoja.pl

795-621-783

Marta Zbońkowska

ŁÓDŹ

Marta Zbońkowska

m.zbonkowska@sukcestoja.pl

667-195-155

top

Cześć, miło Cię widzieć!
jak pewnie wiesz, od 25 maja 2018 r. obowiązuje ogólne rozporządzenie o ochronie
danych – RODO. W związku z tym chcemy przekazać Ci kilka informacji o tym, w jaki
sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i w jaki sposób je chronimy.
Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszym Regulaminie wraz z Polityką
Prywatności
oraz w Regulaminie Sklepu. Kliknij w linki, aby dowiedzieć się teraz.


Aby kontynuować przeglądanie strony naciśnij przycisk X.
X