MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

Lokalne grupy rozwoju

Lokalne grupy rozwoju Sukces TO JA

POZNAJ LOKALNE GRUPY ROZWOJU SUKCES TO JA

Przyjdź na spotkanie lokalnej grupy rozwoju

Lokalne ambasadorki programu „Sukces TO JA”

Ania Flis (2)

TRÓJMIASTO

Anna Flis

a.flis@sukcestoja.pl

691-350-014

Małgorzata Kwiatkowska

OPOLE

Małgorzata Kwiatkowska

m.kwiatkowska@sukcestoja.pl

503-008-996

Paulina Borsuk

ZIELONA GÓRA

Paulina Borsuk

p.borsuk@sukcestoja.pl

501-252-020

Monika Różycka

SZCZECIN

Monika Różycka

m.rozycka@sukcestoja.pl

510-144-515

Alina Kazmierczak

WRONKI/POZNAŃ

Alina Kaźmierczak

a.kazmierczak@sukcestoja.pl

502-492-514

Anna Stanclik2

WROCŁAW

Anna Stanclik

a.stanclik@sukcestoja.pl

509-107-125

JoannaFaber

ŁÓDŹ

Joanna Rek-Faber

j.faber@sukcestoja.pl

606-906-052

KatarzynaMalinowska

ŁÓDŹ

Kasia Malinowska

k.malinowska@sukcestoja.pl

600-331-458

MalgosiaAszyk

TRÓJMIASTO

Małgorzata Aszyk

m.aszyk@sukcestoja.pl

606-413-774

AgnieszkaKról

TARNÓW

Agnieszka Król

a.krol@sukcestoja.pl

606-122-665

KatarzynaPatkowska

WROCŁAW

Katarzyna Patkowska

k.patkowska@sukcestoja.pl

783-256-506

Katarzyna Ryfka-Cygan

KATOWICE

Katarzyna Ryfka-Cygan

k.ryfka.cygan@sukcestoja.pl

601-611-296

Marta Zbońkowska

ŁÓDŹ

Marta Zbońkowska

m.zbonkowska@sukcestoja.pl

667-195-155

Martyna Guba

ŁOMIANKI/WARSZAWA

Martyna Guba

m.guba@sukcestoja.pl

733-16-16-16

DominikaJarosz

KRAKÓW

Dominika Jarosz

d.jarosz@sukcestoja.pl

508-583-300

AgataMakarewicz

SZCZECIN

Agata Makarewicz

a.makarewicz@sukcestoja.pl

601-574-323

Chcesz dołączyć do grona Ambasadorek programu „Sukces TO JA”? Wyślij do nas swoje zgłoszenie!