MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

DNA SuXesu

Zobacz najbliższy odcinek DNA SuXesu LIVE!

Zaprasza Olga Kozierowska

Olga Kozierowska

Gość specjalny: Aleksandra Więcka

Aleksandra Więcka

Każdy z nas ma ciekawą historię, ale nie każdy umie ją opowiedzieć. Czy chcesz nauczyć się mówić o sobie dobrze, tak aby inni słuchali z zapartym tchem? Chciałabyś podzielić się swoimi doświadczeniami i historią ze światem, ale nie wiesz od czego zacząć? Nic dziwnego. Ponoć kobiety zabierają głos publicznie dwa raz rzadziej niż mężczyźni. I bynajmniej nie dlatego, że nie mają nic do powiedzenia. Po prostu nie do końca są przekonane, że ich historie warte są opowiedzenia i że ktoś zechce ich wysłuchać. Wstydzą się mówić o sobie dobrze. Najwyższy czas to zmienić!

W premierowym odcinku nowego sezonu DNA SuXesu gościem Olgi Kozierowskiej będzie Aleksandra Więcka, Story designer, strateg komunikacji, socjolożka, moderator design thinking. Autorka książki „Jak mówić o sobie dobrze”.


Ten odcinek DNA SuXesu powinna obejrzeć każda kobieta, która:
stresuje się i nie wie co powiedzieć, gdy musi przedstawić siebie w pozytywnym świetle,
– nie czuje się pewnie zabierając głos w większym gronie,
– chce rozwinąć swoje kompetencje oraz karierę,
– na co dzień musi występować w pracy,
– chce zacząć mówić o sobie dobrze.


Teraz możesz oglądać nas LIVE
i sam zadawać pytania naszym gościom specjalnym!

MyOla Aplikacja Sukces TO JA

O programie DNA SuXesu

Jesteśmy przy Tobie zawsze, kiedy potrzebujesz rady, praktycznych rozwiązań i wsparcia. Na drodze do sukcesu warto mieć obok siebie kogoś mądrego i życzliwego. Właśnie takich ludzi zapraszamy do naszego programu – mentorów, mistrzów, psychologów. Co tydzień znajdziesz tu nowe rozmowy o emocjach, nawykach, sposobach na lepsze zrozumienie siebie i skuteczniejsze działanie i komunikację. W DNA SuXesu nasi goście podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zacznij oglądać program DNA SuXesu i dołącz do społeczności ludzi, którzy pragną wiedzieć więcej, wzajemnie się uczą, inspirują do działania, pragną stale się rozwijać.

Banner Sukces TO JA - DNA SuXesu (1)

Obejrzyj poprzednie odcinki DNA SuXesu