MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

DNA SuXesu

DNA SuXesu

Jesteśmy przy Tobie zawsze, kiedy potrzebujesz rady, praktycznych rozwiązań i wsparcia. Na drodze do sukcesu warto mieć obok siebie kogoś mądrego i życzliwego. Właśnie takich ludzi zapraszamy do naszego programu – mentorów, mistrzów, psychologów. Co tydzień znajdziesz tu nowe rozmowy o emocjach, nawykach, sposobach na lepsze zrozumienie siebie i skuteczniejsze działanie i komunikację. W DNA SuXesu nasi goście podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zacznij oglądać program DNA SuXesu stworzony przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką i dołącz do społeczności ludzi, którzy pragną wiedzieć więcej, wzajemnie się uczą, inspirują do działania, pragną stale się rozwijać.

DNA SuXesu Sukces TO JA

ZOBACZ NAJNOWSZY ODCINEK!

Nie rób jak zwykle, o tym jak pozbyć się starych mechanizmów, które trzymają nas w miejscu, zabierają szczęście a mnożą frustrację.

NIE PRZEGAP KOLEJNYCH ODCINKÓW!

GOŚĆ PROGRAMU

Małgorzata Marczewska

Gościem Olgi Kozierowskiej była Małgorzata Marczewska – artcoach, mentorka, certyfikowana coach ICC, ekspertka od emocji, trenerka biznesu z ponad 25-letnim doświadczeniem. Towarzyszy ludziom w drodze do ich sukcesów osobistych, zawodowych i artystycznych.

ZOBACZ POPRZEDNIE ODCINKI

SKORZYSTAJ BEZPŁATNIE Z KURSU ONLINE MAŁGORZATY MARCZEWSKIEJ

„Jak pokonać nawyki, które nas ograniczają?”

Jesteś perfekcjonistką? Zawsze zależy Ci na wyniku? Umiesz odkładać to, co dla Ciebie najważniejsze? Często tworzysz w swojej głowie scenariusze horrorów typu: Co może pójść nie tak? A jak się nie uda? A jak się nie zgodzą? A jak nie dam rady? Jeżeli jesteś mistrzynią martwienia się to ten bezpłatny kurs online jest dla Ciebie. Dowiedz się, jak pokonać nawyki, które Cię ograniczają?

Stworzyliśmy ten kurs online, aby pomóc Ci w pełni korzystać ze swojego życia odrzucając negatywne nawyki, które cię ograniczają. Abyś odbudowała swoje poczucie sprawczości. Abyś mogła kreować swoje wymarzone życie.

Dlaczego warto wziąć udział w tym kursie online?
1. Zdiagnozujesz swoje negatywne nawyki i będziesz widziała jak z nimi walczyć.
2. Dowiesz się, jak wykorzystać swój lęk w pozytywny sposób.
3. Wyeliminujesz „odkładanie na później”.
4. Pokonasz wstyd i obawę przez ośmieszeniem się.
5. Staniesz się bardziej asertywną.
6. Zadbasz o siebie i swój rozwój osobisty.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O EMOCJACH?

update Sukces TO JA

Tak mało o sobie wiemy, a mamy takie wielkie oczekiwania wobec życia, więc może warto sprawdzić czym dysponujesz, zanim zaczniesz robić to, czego chcesz, co by ci się system nie zawiesił. Posłuchaj podcastu UPDATE, czyli jak zaktualizować własne ustawienia fabryczne. Rozmawiają Olga Kozierowska i Małgorzata Marczewska

top

Cześć, miło Cię widzieć!
jak pewnie wiesz, od 25 maja 2018 r. obowiązuje ogólne rozporządzenie o ochronie
danych – RODO. W związku z tym chcemy przekazać Ci kilka informacji o tym, w jaki
sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i w jaki sposób je chronimy.
Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszym Regulaminie wraz z Polityką
Prywatności
oraz w Regulaminie Sklepu. Kliknij w linki, aby dowiedzieć się teraz.


Aby kontynuować przeglądanie strony naciśnij przycisk X.
X