MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

DNA SuXesu

Jesteśmy przy Tobie zawsze, kiedy potrzebujesz rady, praktycznych rozwiązań i wsparcia. Na drodze do sukcesu warto mieć obok siebie kogoś mądrego i życzliwego. Właśnie takich ludzi zapraszamy do naszego programu – mentorów, mistrzów, psychologów. Co tydzień znajdziesz tu nowe rozmowy o emocjach, nawykach, sposobach na lepsze zrozumienie siebie i skuteczniejsze działanie i komunikację. W DNA SuXesu nasi goście podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zacznij oglądać program DNA SuXesu i dołącz do społeczności ludzi, którzy pragną wiedzieć więcej, wzajemnie się uczą, inspirują do działania, pragną stale się rozwijać.

Banner Sukces TO JA - DNA SuXesu (1)

Zobacz najnowszy odcinek!

Lubię żyć po swojemu – o doświadczeniach w pracy w social media, przecieraniu szlaków i kluczu do sukcesu opowiada w najnowszym odcinku DNA SuXesu Ewa Grzelakowska-Kostoglu z kanału Red Lipstick Monster.

Gościem Olgi Kozierowskiej była Ewa Grzelakowska-Kostoglu – youtuberka, wizażystka i kosmetolożka, autorka popularnego kanału na YouTube Red Lipstick Monster, na którym prezentuje porady związane z urodą. Jest uznawana za jedną z najistotniejszych influencerek branży beauty w Polsce.

NIE PRZEGAP KOLEJNYCH ODCINKÓW!

Zobacz poprzednie odcinki!

Cześć, miło Cię widzieć!
jak pewnie wiesz, od 25 maja 2018 r. obowiązuje ogólne rozporządzenie o ochronie
danych – RODO. W związku z tym chcemy przekazać Ci kilka informacji o tym, w jaki
sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i w jaki sposób je chronimy.
Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszym Regulaminie wraz z Polityką
Prywatności
oraz w Regulaminie Sklepu. Kliknij w linki, aby dowiedzieć się teraz.

Aby kontynuować przeglądanie strony naciśnij przycisk X.

X