MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

DNA SuXesu

Obejrzyj najnowszy odcinek

Zaprasza Olga Kordys Kozierowska

Olga Kozierowska

Gość specjalny: Jakub B. Bączek

Jakub. B. Bączek

Parę miesięcy temu rozmawiali w DNA SuXesu o pędzie współczesnego życia, który powoli zabija naszą empatię. Co zmieniła pandemia? Jak odnaleźć się w czasach niepewności i ryzyka zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym? Obejrzyjcie nowy odcinek DNA SuXesu!

Gościem Olgi Kordys Kozierowskiej był Jakub B. Bączek – trener mentalny i biznesowy, właściciel kilku firm, autor kilkunastu książek. Dzięki sukcesom, które osiągnął w przedsiębiorczości, doszedł do etapu wolności finansowej. Jego felietonów możesz słuchać w najnowszej aplikacji „MyOla” Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

O programie DNA SuXesu

Jesteśmy przy Tobie zawsze, kiedy potrzebujesz rady, praktycznych rozwiązań i wsparcia. Na drodze do sukcesu warto mieć obok siebie kogoś mądrego i życzliwego. Właśnie takich ludzi zapraszamy do naszego programu – mentorów, mistrzów, psychologów. Co tydzień znajdziesz tu nowe rozmowy o emocjach, nawykach, sposobach na lepsze zrozumienie siebie i skuteczniejsze działanie i komunikację. W DNA SuXesu nasi goście podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zacznij oglądać program DNA SuXesu i dołącz do społeczności ludzi, którzy pragną wiedzieć więcej, wzajemnie się uczą, inspirują do działania, pragną stale się rozwijać.

Banner Sukces TO JA - DNA SuXesu (1)
MyOla Aplikacja Sukces TO JA