MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Setup Menus in Admin Panel

Zaloguj się

DNA SuXesu

Jesteśmy przy Tobie zawsze, kiedy potrzebujesz rady, praktycznych rozwiązań i wsparcia. Na drodze do sukcesu warto mieć obok siebie kogoś mądrego i życzliwego. Właśnie takich ludzi zapraszamy do naszego programu – mentorów, mistrzów, psychologów. Co tydzień znajdziesz tu nowe rozmowy o emocjach, nawykach, sposobach na lepsze zrozumienie siebie i skuteczniejsze działanie i komunikację. W DNA SuXesu nasi goście podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zacznij oglądać program DNA SuXesu i dołącz do społeczności ludzi, którzy pragną wiedzieć więcej, wzajemnie się uczą, inspirują do działania, pragną stale się rozwijać.

Banner Sukces TO JA - DNA SuXesu (1)

Zobacz najnowszy odcinek!

„Cały czas w podróży” – o łączeniu pasji do podróżowania z dziennikarstwem i angażowaniu dzieci w swoje życie jako sposobie na spędzanie z nimi czasu opowiada Jarosław Kuźniar.

Gościem Olgi Kozierowskiej był Jarosław Kuźniar – dziennikarz, podróżnik, ekspert od kreowania marki osobistej i social mediów, multiinstrumentalista. Założyciel GoForWorld i Kużniar Media. Członek Jury w konkursie Bizneswoman Roku.

NIE PRZEGAP KOLEJNYCH ODCINKÓW!

MyOla Aplikacja Sukces TO JA

Zobacz poprzednie odcinki!

X